Najväčšia predajňa s kovaním na Slovensku


Vážení zákazníci,

dlhoročný stabilný rast ako i potenciál na trhu nás priviedol k myšlienke ďalšieho rozvoja. Aktuálne preto staviame nové sídlo spoločnosti o rozlohe 3500 m² s priestranným showroomom s rozlohou 1200 m² a s najširším sortimentom dverných, okenných, nábytkových kovaní a doplnkov na Slovensku.

 

Nájdete tu inovatívne, vysoko kvalitné, dizajnové produkty a moderné predajné služby v príjemnom prostredí. Servis vám bude zabezpečovať milý, ochotný a vyškolený personál. Zastúpené tu budú produkty rôznych európskych značiek; od lacnejšieho až po exluzívny sortiment. Vyberie si určite každý.

 

Aktuálne prebieha výstavba nového showroomu v Bratislave na križovatke ulíc Rožňavská a Nová Rožňavská, kde svoje miesto nájdu zastúpenia inovatívnych, dizajnových produktov a moderné predajné a popredajné služby v príjemnom prostredí. Do predajne sa dostanete aj z areálu Bojnická 10. Termín otvorenia je plánovaný na koniec roka 2020.
V novom showroome bude viac priestoru i pre odbornú verejnosť – projektanti, architekti, dizajnéri či investori sa môžu nechať obslúžiť priamo odborným personálom, ktorý im ochotne na mieste poradí. Na pravidelnej báze tu budú prebiehať odborné workshopy a prezentácie za prítomnosti samotných výrobcov a dodávateľov.

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Tím MP KOVANIA.