Profil spoločnosti MP KOVANIA

 

Spoločnosť MP SERVIS je firma so slovenským kapitálom založená v roku 2002. Od tohto obdobia pôsobí v oblasti dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou maloobchodných partnerov na celom území SR a ČR. V tejto oblasti dlhodobo buduje meno kvalitného a spoľahlivého partnera. Spoločnosť vo svojej činnosti vsádza na stabilitu, spoľahlivosť v poskytovaní produktov a služieb, na kvalitnú a ochotnú predajnú i popredajnú starostlivosť.

Tím zamestnancov MP KOVANIA a MP KOVÁNÍ

Fungujeme na ploche 2000 m2 skladových a obchodných priestorov v sídle firmy spoločnosti v Bratislave. Nakoľko disponujeme veľkými skladovými zásobami, väčšinu tovaru sme schopní dodať do 24 hodín.

Pre zákazníkov máme k dispozícii vzorkovne tovaru v sídle firmy v Bratislave na ul. Bojnickej 10, o rozlohe 150 m2, v Košiciach na ul. Žižkovej 13, o rozlohe 240 m2 a v Prahe sme otvorili novú prevádzku na ulici Malešická 2679/49 Praha 3.

Celkový servis zabezpečuje v sídle firmy v Bratislave 20 zamestancov, v Košiciach 1 a na území Českej republiky 12 zamestnancov.

Ponúkame výrobky od európskych renomovaných výrobcov ako sú:

Portugalsko: TUPAI, ATZ

Taliansko:  MARIANI, LINEA CALI, COLOMBO, GHIDINI, AGB, BONAITI, KOBLENZ

Nemecko: GEZE, DORMA

Švédsko: SMEDBO

Holandsko-Poľsko: AXA

Švajčiarsko-Rakúsko: KABA, GEGE

 

Získané protokoly:

 

Zodpovedný a stabilný živnostník   Významný exportér